SlideShare Facebook Twitter

Wyniki testów

Rezultatem każdego przeprowadzonego testu bezpieczeństwa jest raport wskazujący wyszukane na stronie podatności. Ich liczba zależy od pakietu wybranego przez zlecającego.

Po zakończeniu testów, otrzymasz maila z linkiem do raportu. Możesz go pobrać także w formacie PDF. Po kliknięciu w link pojawi się specjalne okno weryfikacyjne, w którym należy wpisać otrzymany SMS-em kod autoryzacyjny. I voila! Raport pobrany.Co dokładnie należy zrobić, aby otrzymać raport?

1

Dokonaj płatności

Po zleceniu testu otrzymasz maila z linkiem do płatności DotPay. Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na stronę operatora, gdzie będziesz mógł sfinalizować transakcję.
2

Odbierz SMS

Następnie otrzymasz wiadomość SMS ze swoim kodem autoryzacyjnym, który należy wpisać w pole weryfikacyjne, które pojawi się przy otwieraniu raportu.
3

Odczytaj maila

Za zakończonych testach, na Twoją skrzynkę mailową trafi raport zawierający pełną listę wykrytych podatności (format PDF).

Jak czytać raport?Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [ więcej ]
F
e
e
d
b
a
c
k