SlideShare Facebook Twitter

Polityka prywatności

Hostersi Sp. z o.o. (Hostersi) zbiera i organizuje informacje związane z wieloma tematami oraz z wielu źródeł, aby pomóc Ci myśleć jak ekspert.

Aby to osiągnąć, organizujemy dane w „listingi”, które mogą zawierać informacje na temat przedmiotu, osoby, usługi, miejsca, ceny, itp.

Na naszej stronie możesz zobaczyć tego rodzaju informacje, przedstawione na różne sposoby.

Stworzyliśmy Politykę prywatności aby wyjaśnić w jaki sposób informacje, włącznie z Twoimi danymi osobowymi, mogą być zbierane, wykorzystywane oraz chronione.

Niniejsza Polityka prywatności może być przez nas co jakiś czas aktualizowana; w takim wypadku zobowiązujemy się do informacji na temat formalnych zmian w Polityce poprzez powiadomienie na stronie internetowej breachcomber.com


Informacje i wybór
Zbieramy informacje osobiste, informacje nieosobiste oraz informacje publiczne.

Informacje osobiste zbieramy wówczas, gdy je nam udostępnisz, na przykład poprzez utworzenie konta lub złożenie zamówienia. Możemy poprosić o Twój adres mailowy jeśli chcesz być powiadamiany o zmianie listingów, do wysyłania mailowych potwierdzeń, weryfikacji Twojego konta, zawiadomień o rozliczeniach lub z innych powodów, włączając w to sytuacje, gdy prosisz o konkretne informacje lub aktualizacje.

Jeśli używasz serwisu Facebook lub Google do założenia konta na breachcomber.com, uzyskamy informacje takie jak Twoje imię, nazwisko i adres mailowy, oraz inne informacje, które możesz nam udostępnić poprzez te usługi. Wymienione firmy mogą także otrzymywać pewne dane, zgodnie z zapisami ich polityk prywatności.

Nie dzielimy się przekazywanymi nam przez Ciebie informacjami osobistymi z osobami trzecimi. Udostępniamy jednak informacje osobiste naszym dostawcom lub innym podmiotom odpowiedzialnym za dostępność oraz udoskonalanie naszych usług.

Zbieramy informacje publiczne, gdy udostępniasz je do użytku publicznego lub gdy zbieramy informacje z ogólnodostępnych baz danych, w celu znalezienia dla Ciebie określonych usług lub przeprowadzenia wyszukiwania. Na przykład, pewne listingi wymagają lub zawierają nazwiska, numery telefonów, adresy mailowe czy inne dane personalne. Te informacje są opcjonalne i mają na celu uzyskanie korzyści przez Ciebie, Twoją firmę, lub przedmiot przeznaczony do promocji lub upublicznienia. Jeśli umieszczasz informacje w recenzjach lub edytujesz listingi, pamiętaj o tym, że te informacje stają się ogólnodostępne.

Rekomendujemy nieumieszczanie w listingach żadnych informacji osobistych, które chcesz zachować na użytek prywatny. Jeżeli chcesz usunąć przekazane nam informacje, możesz edytować dany listing lub skontaktować się z nami z prośbą o usunięcie tych informacji. Jeśli jednak takie dane pochodzą z ogólnodostępnej bazy danych, może być konieczny kontakt z właścicielem tej bazy danych, aby zapewnić niedostępność tych informacji w przyszłości. Źródło informacji możesz znaleźć na dole każdej strony z listingiem lub poprzez bezpośredni kontakt z nami.

Zbieramy informacje nieosobiste, takie jak logi internetowe, celem wsparcia diagnostyki problemów w systemie oraz dla zapewniania coraz wyższej jakości usług naszym Klientom. Logi te są regularnie kasowane.

My oraz nasi dostawcy wykorzystują pliki cookies, sygnały internetowe, identyfikatory reklamy i inne systemy trackingowe, aby poznać sposoby użytkowania naszego serwisu oraz zarządzać naszymi relacjami z reklamodawcami oraz partnerami biznesowymi.

Korzystamy z usług zewnętrznych dostawców, takich jak np. Google, w celu prowadzenia analiz, udostępniania reklam oraz zbierania informacji nieidentyfikowalnych personalnie podczas Twojej wizyty na jednej z naszych stron.

Tego typu firmy mogą wykorzystywać informacje nieidentyfikowalne personalnie (niezawierające Twojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, czy numeru telefonu) na temat Twoich wizyt na tej oraz innych stronach internetowych, w celu udostępniania reklam oraz przekazywania informacji o towarach i usługach, które mogą Ciebie interesować, na naszych i innych stronach oraz w innych środkach przekazu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o praktykach niektórych spośród tych zewnętrznych reklamodawców oraz dowiedzieć się, którzy z nich umożliwiają rezygnację z tego rodzaju zbierania danych, kliknij tutaj.

Aby zrezygnować z reklam opartych na zainteresowaniach przekazywanych przez Google, odwiedź stronę Google dotyczącą rezygnacji z reklam opartych na zainteresowaniach.

W celu uzyskania dalszych informacji o wykorzystaniu przez nas ciasteczek do celów analitycznych i reklamowych oraz zapoznania się z możliwościami rezygnacji, przeczytaj naszą Politykę Cookies.

Obecnie nie obsługujemy ustawienia przeglądarki internetowej Do Not Track (Nie Śledź). Poczytaj wszystko o Do Not Track celem uzyskania dodatkowych informacji.

Jeśli klikniesz w reklamę lub link w celu zakupu lub uzyskania szerszych informacji na temat listingu, możesz zostać przekierowany do formularza kontaktowego, strony internetowej lub numeru telefonu należącego do osób trzecich. Wszelkie informacje, które możesz udostępnić takim podmiotom, podlegają ich własnej Polityce prywatności.

Nie zbieramy celowo informacji na temat osób poniżej 13 roku życia. Jeśli uzyskamy informację o tym, że nieumyślnie uzyskaliśmy informacje osobiste o kimś poniżej 13 roku życia, podejmiemy wszelkie próby usunięcia takich danych.


Dostęp
Zarejestrowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do oraz aktualizować informacje na temat własnego konta poprzez linki dostępne na stronie głównej. Jeżeli utworzyłeś u nas konto i chcesz je usunąć, możesz wybrać opcję „Usuń konto” na dole strony z ustawieniami konta.


Osoby trzecie
Możemy udostępnić informacje na temat naszych użytkowników w przypadku obowiązku prawnego lub jeśli takie udostępnienie będzie niezbędne do odpowiedzi na wezwania sądowe, nakazy sądowe, lub inne procedury prawne. Możemy także przekazywać informacje o naszych użytkownikach w przypadku działania w dobrej wierze, że tego typu działanie jest niezbędne do: egzekwowania zapisów Regulaminu Korzystania z Serwisu, odpowiedzi na zażalenia dotyczące pogwałcenia praw osób trzecich przez informacje z naszych listingów lub innych treści, lub ochrony praw, własności lub osobistego bezpieczeństwa naszego, naszych Użytkowników, lub bezpieczeństwa publicznego.


Twoje pytania oraz informacje zwrotne na temat Polityki prywatności są mile widziane. Aby się z nami skontaktować, kliknij tutaj contact@breachcomber.com.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [ więcej ]
F
e
e
d
b
a
c
k